EnglishRussianUkrainian
   

Подільські поліцейські спільно з представниками органів пробації провели профілактичну бесіду з засудженими до умовних термінів покарання

На зустріч були запрошені жителі Подільського району, які відбувають покарання за вчинення майнових злочинів, і свої протиправні вчинки пояснюють тим, що їм важко знайти роботу і забезпечити себе та родину матеріально.

Посадовці порадили з питань працевлаштування насамперед звернутися до територіальних центрів зайнятості, а в разі виникнення проблем у родині, які спонукають виїхати на заробітки за кордон, — не робити поспішних кроків, а  порадитись із психологом та юристом.

«Виїжджаючи за кордон у пошуках «кращої долі», не важко потрапити в руки шахраїв, — зауважила представниця правоохоронних органів Юлія Піпчак. —  Маніпулятори використовують дуже багато методів, щоб заманити людей: шантаж, обіцянки хорошої роботи, умов життя і матеріальної допомоги. В подальшому такі «роботодавці» забирають у клієнтів документи і передають в руки закордонних спільників. В результаті, замість  заробітку, українці потрапляють у неволю, що є грубим порушенням прав людини».

Подільський відділ поліції в Одеській області

 

Share.

Comments are closed.