EnglishRussianUkrainian
   

У Подільську притягнуті до відповідальності троє порушників міграційного законодавства

Заходи, направлені на викриття нелегалів та іноземців, які впливають на криміногенну обстановку в регіоні, проводили співробітники сектору превенції місцевого відділу поліції спільно з представниками державної міграційної служби в рамках оперативно-профілактичного відпрацювання «Мігрант».

Так, під час останнього відпрацювання території обслуговування, на продовольчому ринку Подільська було виявлено 40-річного громадянина однієї з країн кавказького регіону, який перевищив термін перебування в Україні. Чоловік притягнутий до відповідальності за ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За цією ж статтею адміністративного кодексу будуть відповідати ще двоє громадян сусідньої держави, яких поліцейські виявили згодом в сусідніх селах. Всі правопорушники будуть примусово видворені з України.

Загалом з початку проведення операції «Мігрант» у Подільському районі виявлено дев’ять іноземців, які порушили правила перебування в Україні. Відпрацювання триватиме до кінця травня.

Подільський відділ поліції в Одеській області

© Одеська область: https://od.npu.gov.ua/news/zvichajni-novini/u-podilsku-prityagnuti-do-vidpovidalnosti-troje-porushnikiv-migraczijnogo-zakonodavstva/

Share.

Comments are closed.