EnglishRussianUkrainian
   

Міні-копія Оперного театру: «скромна» обитель Одеського губернатора позбавила українців дару мови

Площа будинку складає якісь жалюгідні 2000 квадратних метрів

Міні-копія Оперного театру: "скромна" обитель Одеського губернатора позбавила українців дару мови

Ні для кого не секрет, що нинішні українські чиновники живуть на широку ногу і їхні реальні доходи в безліч разів перевищують заявлену зарплату. Однак деякі з них, по всій видимості, від незліченних багатств позбавляються розуму, що яскраво демонструє чинний губернатор Одеської області Сергій Паращенко.

У мережі можна побачити знімки будинку нинішнього губернатора області на Французькому бульварі, який представляє собою майже точну копію Одеського театру опери і балету. Площа будівлі складає більше 2000 квадратних метрів, а в підвалі розташований паркінг на 10 машин. При цьому губернатор без сорому розсікає по місту на Rolls-Royce з охороною, а своїй дружині презентував Bentley Bentayga.

Сергій Паращенко

Крім того, він є власником ще одного будинку, розташованого неподалік від цього, площею близько 820 квадратних метрів, при цьому обійшовся він йому, як стверджують ЗМІ, всього лише в мільйон гривень. В офіційній декларації чиновника вказано лише автомобіль Lexus, однак йому приписують куди більший автопарк, в якому знайшлося місце Porsche Cayenne, Bentley і Rolls Roys.

Варто відзначити, що Паращенко очолив цей пост після провалу президентської передвиборної кампанії в першому турі голосування, оскільки Порошенко набрав в Одесі лише 9% голосів, а його опонент Володимир Зеленський — цілих 43%.

Скромний будиночок Сергія Паращенка

Чиновник любить називати себе двоюрідним братом Порошенка, а його дружина обожнює годинники від Omega і Franck Muller, хутряні вироби і Tiffany.

Джерело: znaj.ua

Share.

Comments are closed.