EnglishRussianUkrainian
   

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ, УЧАСНИКИ ВИЗВОЛЬНИХ РУХІВ, ЖИТЕЛІ БАЛТЩИНИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Серцем, душею та розумом ми відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою — Перемога над ворогом, який бажає смерті ближнього, зазіхає на чуже, зневажає твою Батьківщину, віру, культуру, твоє право на життя і свободу.

Розуміння цього нас єднає і робить сильнішими. Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях. А у пам’яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які захистили нас в 20-му сторіччі, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну.

Ця пам’ять — непідвладна часу, вона вічна. В наших душах і серцях сьогодні — гордість і радість наполовину зі святою скорботою. Бо дуже велика ціна Перемоги.

Зігріємо душевним теплом ветеранів, учасників визвольних змагань, родини, які сьогодні втратили найдорожче — синів, дочок, чоловіків, батьків, не залишимо без уваги сім’ї, що залишилися без рідної домівки, усіх, хто несе важку і небезпечну варту задля України.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

З повагою, голова Балтської РДА  Роман Кацмаза

Share.

Comments are closed.