EnglishRussianUkrainian
   

Я мрію захоплювати людей

Таке відверте зізнання зробила поетеса Юлія Кіщук з села Борсуки Балтського району на презентації своєї збірки поезій «Завдячуючи Ангелам». У Балтському музеї, де нещодавно відкрилася виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва майстринь з Борсуків, засяяла перлинка майстра римованих строк.    

Послухати вірші молодої та талановитої літераторки прийшли поціновувачі поезії.

Директор музею Петро Ткач представив публіці щиру Юлію Кіщак, яка у віршах розкриває читачам душу, почуття, своє сприйняття навколишнього світу.

Коли Юлія почала читати свої вірші, слухачі аплодували. Їх зворушила філососька глибина думки, відвертість та самобутність молодої поетеси.

За тематикою її поезії дуже різноманітні. Сильного патріотичного звучання набули вірші про Україну, її непросту долю, мир та війну. У поетичних строчках Юлія зі щемом у серці передає почуття матері, що втратила сина. У збірку увійшли вірші про рідне село, родину, природу.

Розповідаючи про себе Юлія Кіщук прочитала вірші, які були надруковані у чотирьох альманахах.

У дівчини, яка пише вірші з п’ятого класу не було покровителів, сильних літературних редакторів. Все, чого вона досягла – це її праця, талант, наполегливість.

Серед тих, хто прийшов послухати і оцінити вірші поетеси були журналісти та місцеві самодіяльні поети: редактор  газети «Ваш інтерес» Таїсія Крисько, Михайло Гершкович, Віта Панчишина, Лідія Кошаринська, а також Наталія Ступак та художник Андрій Виклик.

Поетеса почула схвальні слова та деякі зауваження щодо своїх поезій.

У залі були присутні батьки Юлії Кіщук, які не могли стримати свого хвилювання та почуття гордості за свою доньку.

Наприкінці презентації майстер слова поділилася планами на майбутнє. Незабаром буде завершено роботу над книгою дитячих казок. Юлія Кіщук сподівається, що збірка побачить світ і сподобається широкому загалу. А натхнення для написання казок літераторка черпає у спілкуванні з дітьми, адже працює вихователькою у дитячому садку села Саражинка.

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.