EnglishRussianUkrainian
   

«Слуга народу» планує подати позов та оскаржити результати виборів на 137 виборчому окрузі

Юристи партії «Слуга народу» збирають матеріали для позову до суду щодо тих округів, де були виявлені найбільші порушення під час голосування. Про це на брифінгу заявив керівник виборчого штабу партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко.

За його словами, підкуп виборців був зафіксований у понад 30 округах, однак вплинути на результати голосування це може в 10 округах.

«У цих округах зараз збираються матеріали для звернень в окружну комісію, потім — для судових розглядів, а потім — звернень до ЦВК зі скаргами щодо визнання результатів на окремих дільницях недійсними або невизнання результатів в окрузі», — заявив Олександр Корнієнко.

Голова виборчого штабу партії повідомив, що у 78-му окрузі в Запорізькій області було зафіксовано безліч випадків підкупу виборців, у результаті чого отримано 3000 недійсних бюлетенів.

У 64-му окрузі на Житомирщині, де програє Сергій Пашинський, великий розрив між кандидатами, там відбуваються незрозумілі події та з’являються тітушки.

Проблемними виявилися 146-й і 137-й округи, наразі щодо останнього, готуються матеріали для оскарження в суді.

У 68-му і 69-му округах Закарпатської області  зафіксовано багато порушень і масовий підкуп. Олександр Корнієнко не виключає: щодо одного з цих округів буде судовий процес.

Також є інформація, що у 119-му окрузі Львівській області на 17 дільницях мав місце підкуп членів ДВК. В 15 окрузі Вінницької області є факти підкупу виборців.

Також багато порушень зафіксовано у Луганській області, зокрема на одному з округів кандидат роздавав цукор.

Джерело: sud.ua

Share.

Comments are closed.