EnglishRussianUkrainian
   

Поліцейські та рятувальники вчать жителів Одещини безпеці життєдіяльності

Балтські посадовці спільну роз’яснювальну роботу провели з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, і вразливою категорією людей – одинокими пенсіонерами та інвалідами.

Рейдовики, наводячи реальні приклади пожеж, що сталися в оселях жителів Балтського району, та причини, які їх викликали, нагадали громадянам правила пожежної безпеки в побуті. Перш за все, говорили про небезпеку залишеного без нагляду відкритого вогню (свічок), використання несправних електроприладів та паління в домі.

Батькам малолітніх дітей співробітники ювенальної превенції радили не залишати малечу на самоті та дбати про те, щоб сірники й запальнички завжди були в недоступному для них місці. Адже за неналежне виконання батьківських обов’язків, зауважили поліцейські, передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

У випадку, якщо уникнути біди не вдалося, дітям рейдовики наголосили на тому, що за будь-яких обставин треба кликати на допомогу дорослих або дзвонити на спецлінії «102» чи «101», а дорослим — роз’яснили, як правильно загасити на ранній стадії пожежу від електроприладів, а також як діяти при виявленні полум’я.

«Дотримуватись правил безпеки життєдіяльності – життєво важливо, — зазначає заступник начальника сектору превенції Балтського відділу поліції Людмила Буберенко. — Щоб переконати у цьому людей, ми об’єднуємо зусилля».

Сектор превенції Балтського ВП

Share.

Comments are closed.