EnglishRussianUkrainian
   

Дорогі мої земляки, шановні балтяни!

Сьогодні наша квітуча, наша чарівна Балта відзначає свій День народження.

Цього дня ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою. Адже Балта – це як маленька держава, зі своїми традиціями, звичаями, побутом та культурою.

У нас переплелися традиції та прижилися культурні цінності різних народностей. Ми всі пишаємося тим, що в нашому маленькому містечку спокійно живуть люди різних віросповідань та національностей. Ми всі вболіваємо один за одного, допомагаємо у скрутні хвилини, разом розділяємо радість та горе. Саме цим і вирізняється наше місто серед інших, саме це і робить нас сильнішими.

Древня та сучасна Балта пишається тим, що в ній народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють її обличчя, характер, історію. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, набуваємо європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя.

Усі досягнення, якими багате місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як День міста, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добра, допомагати тим, хто цього потребує.

Нехай же нас завжди об’єднує ця свята любов і небайдужість до рідної Балти, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити своє місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Від щирого серця вітаю всіх вас з Днем міста! Бажаю усім вам добра, здоров’я, родинного затишку! Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичу всім жителям міста Балти Божого благословення, здоров’я, щастя, благополуччя!

З вірою в серці, надією на майбутнє, любов’ю і добром у справах, Балтський міський голова Сергій Мазур.

Share.

Comments are closed.