EnglishRussianUkrainian
   

З Днем народження, Балто!

Шановні балтяни!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста!

Це особливий день, бо іменини рідного міста — це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Це свято об’єднує усіх, кому дорога Балта — її вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, її героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив її славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога.

Дякую кожному з вас, шановні балтяни, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій Балти, покращення добробуту його жителів.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Від щирого серця вітаю всіх балтян з днем міста! Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Зі святом Вас, дорогі балтяни!

З Днем народження, рідна Балто!

З повагою, голова Балтської районної державної адміністрації Роман Кацмаза

Share.

Comments are closed.