EnglishRussianUkrainian
   

Дорогі земляки, шановні жителі Балтщини!

Щиро вітаю вас, кожну родину, кожен колектив, кожного з вас з Новим, 2020-тим, роком! 

Нам багато вдалося у 2019-рому році. 12-тимісячний марафон був наповнений численими справами – вдалими і не дуже, але все одно: ми вдячні тобі, 2019-тий, за досвід і успіх, за посмішки наших рідних, за нові ідеї і проекти, за зустрічі з вірними і знайомства з новими друзями. Вдячні за все, і щиро віримо, що прийдешній рік буде кращим, продуктивним, цікавим.

Тож з Новим роком, друзі! Нехай цей рік принесе нам багато щастя, удачі, тепла і світла! Нехай він буде мирним, сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями! Бажаю всім у новому році бути здоровими, красивими, коханими і успішними!

Бажаю, щоб у наступаючому році з нами сталося те чудо, про яке ми всі мріємо. Хоч у кожного воно своє, але воно обов’язково найнеобхідніше і найважливіше. 

Нехай все, що ми планували, обов’язково збудеться; все, що хотіли почати, — почнеться, а що хотіли закінчити — вдало закінчиться. Нехай у наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до оточуючих нас людей, а доля відкриє нам нові перспективи і шляхи!

Вірте в себе, вірте в свою команду, родину, країну – тільки з вірою і любов’ю можна досягти бажаних вершин. 

Нехай 2020-тий рік принесе на Балтщину благополуччя і процвітання, мудрість і щастя, єднання і успіх в добрих справах! Нехай нас переповнює жага до нових звершень, енергія та щира радість від життя, яка сама по собі є безцінним даром!

Хай світле новорічне свято увійде у ваше життя, принісши з собою достаток, тепло родинного вогнища, здоров’я та приємні сюрпризи, радісні зустрічі і посмішки. Бажаємо щодня знаходити привід для щастя, завжди відчувати себе закоханими в життя!

З любов’ю до життя і балтян, Балтський міський голова Сергій Мазур. 

Share.

Comments are closed.