EnglishRussianUkrainian
   

Флеш-моб привітності: приєднуйтеся! 

Приємно крокувати містом чи селом і знати на якій вулиці ти знаходишся, який номер має той чи інший будинок. За таких умов легко шукати людей, економиться час фахівців різних служб, карети швидкої допомоги та інше.

Але на жаль, сьогодні ще не всі господарі свідомі того, що номерний знак – це насамперед повага до інших. Тому акція, яку започаткувала у Балтській територіальній громаді місцева влада під назвою «Флеш-моб привітності», покликана мобілузувати нас з вами, а, якщо точніше, громадян, на будинках яких ще не встановлені номерні знаки та не вказана назва вулиці, до активних дій. Тим більше, що відповідно до пункту «д» розділу 3 Правил благоустрою території Балтської громади, затверджених рішенням Балтської міської ради від 04.12.19 р. №1490-VII, на території міста всі суб’єкти благоустрою зобов’язані встановити за власний рахунок на фасаді житлового будинку покажчик з назвою вулиці/провулку та номера будинку.                                                          

За словами спеціаліста відділу ЖКГ та інфраструктури Ірини Матарас за невиконання зазначених вимог громадян буде притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 152 Адміністративного кодексу України. 

Отож не варто очікувати адміністративного покарання, а долучитися до флеш-мобу привітності, як це зробили       мешканці с. Саражинки (староста Лариса Довгошия). У селі згуртувалися та вирішили замовити таблички єдиного зразка. Гадаю, це буде виглядати естетично та привабливо. 

Природньо постає питання де можна замовити номерний знак і скільки це буде коштувати?  У нашому місті є кілька точок. Це «Художня лавка», яка знаходиться на вул. Любомирській, 220-б, також на міському ринку поруч з магазином «Холодок» та на відповідних інтернет-сайтах. Ціна залежить від фантації замовника. І починається десь від 130 грн. 

Дехто може сказато, що це дорого. Так, але ж ніхто від нас не вимагає, щоб номерні знаки були единого зразка. Кожен господар може проявити фантазію та самотужки виготовити табличку. Ото ж, долучайтеся до флеш-мобу привітності! 

Ліана Швецова
Share.

Comments are closed.