EnglishRussianUkrainian
   

НА ОДЕССКОЙ ТАМОЖНЕ ПОКАЗАЛИ, КАК ПЕРЕВОЗЯТ ОКОЛО 2 000 ПОПУГАЕВ (видео)

Большое количество декоративных попугаев отправили из Одессы в Стамбул самолетом. Об этом сообщила пресс-служба Одесской таможни в Facebook.

«Это 1,2 тысячи попугаев разных пород — волнистых, неразлучников и Корелла», — говорится в сообщении.

Все птички родились на ферме предпринимателя из Николаевской области. В Стамбуле они пополнят ассортимент зоомагазинов. Как отметили в таможне, на живой товар были предоставлены все необходимые ветеринарные документы. 

Попугаев в специальных контейнерах поместили в грузовой отсек самолета. Для перелета их обеспечили водой и кормом.

ПЕРНАТІ ПАСАЖИРИСеред тих, то відлітав з Одеси нічним рейсом до Стамбулу було 1180 незвичайних пасажирів.Ними виявилися декоративні папуги: «хвилясті», «нерозлучники» та «Корелла».Їх історична батьківщина Австралія та Африка. Але ці картаті та галасливі мандрівники народилися в Україні на пташнику підприємця з Миколаївської області.До #Одеська_митниця_Держмитслужби на «живий» вантаж було надано всі необхідні ветеринарні документи та експортну декларацію, в якій зазначено, що дані папуги не занесені до Червоної книги та не призначені для зоопарків та розплідників.До Стамбулу, де вони поповнять зоомагазини та незабаром оселяться у турецьких домівках, папуги полетіли у вантажному відсіку літака.Для перельоту їх розмістили у спеціальні контейнери, виготовлені відповідно до вимог IATA Live Animals Regulations, з вентиляцією та відсіками для корму і води, а також з обов’язковим дотриманням норми площі на кожну папугу.#Одеська_митниця_Держмитслужби #пернаті_пасажири #IATA #LiveAnimalsRegulations

Posted by Одеська митниця Держмитслужби on Monday, March 2, 2020

Share.

Leave A Reply