EnglishRussianUkrainian
   

Милі, чарівні, любі наші дами!

Щиро, з любовью, ніжністю і повагою вітаємо вас зі святом весни, краси і любові — з Міжнародним Днем Жінок! Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана, дочка… – жіночий істок супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса. Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо до ваших ніг.

У цей святковий день бажаємо всім жінкам довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту. І нехай виконуються всі мрії, адже бажання кожної жінки – закон, якому ми, чоловіки, з радістю коримося. У день 8 березня від щирого серця бажаємо, щоб кожен день приносив тільки радість, у всіх справах супроводжував успіх, здоров’я було міцним, рідні та близькі дарували турботу, кохані люди – тепло. Нехай виправдаються всі надії, забудуться невдачі і відкриються шляхи до нових можливостей!

Нехай сьогодні і завжди душа повниться світлом, теплом і радістю від щирих побажань, ніжних квітів, приємних подарунків! Нехай ластівки зів’ють гнізда над вашими вікнами і принесуть у ваш дім благополуччя і взаєморозуміння, а перші промені весняного сонечка вкажуть на щасливу стежку вашій долі!

Нехай кожен день буде таким, як цей: наповнений радістю, захопленням, любов’ю, турботою і радістю.Будьте красиві, даруйте усмішки, радійте і отримуйте чудові враження. Ви чарівні!Будьте щасливі, відчуваючи себе жінками, принцесами, королевами!

З низьким укліном, любов’ю і шаною, Балтський міський голова Сергій Мазур, від усіх чоловіків Балтщини
Share.

Comments are closed.