EnglishRussianUkrainian
   

Дітей на вулицю не пускати: на Закарпатті батьки отримують повідомлення із суворими вказівками

У мережі набирає обертів та сіє паніку черговий фейк. Батьків лякають штрафами за перебування дітей на вулицях починаючи від завтрашнього дня.

Зазначимо, офіційного розпорядження не було, то ж закликаємо не панікувати.

У повідомленнях, які отримують батьки у вайбер та інших чатах йдеться про наступне:

“До уваги Батьків! Із завтрашнього дня дітей не повинно бути на вулицях! В умовах карантину діти сидять вдома!!! Згідно зі ст.184 передбачено штраф 1700-5100 грн., або ст.166 – позбавлення волі строком на 2-5 років! Патрульна служба перевірятиме виконання наказу! Бережіть себе та дітей!!!” – саме такого типу приходять сповіщення.

Втім, слід зауважити, що і на сайті ГУ Нацполіції у Закарпатській  обласіт жодної інформації про подібні штрафи та заходи щодо дітей немає.

Натомість повідомляється, що в умовах введення карантину робота поліції превенції орієнтована на реагування на повідомлення громадян та безпекові заходи.

Як зазначається, поліцейські підрозділів превенції, зокрема дільничні та працівники секторів реагування патрульної поліції здійснюватимуть обхід місць проживання людей похилого віку, людей з інвалідністю, осіб, які знаходяться у скрутному матеріальному становищі, аби встановити, хто потребує допомоги та соціального патронажу.

Водночас, наряди поліції, які забезпечують правопорядок на автовокзалах, залізничних станціях, метрополітенах, мають звертати увагу на спроби недобросовісних перевізників порушити вимоги Уряду заради незаконного збагачення.

Источник: pershij.com.ua

Share.

Comments are closed.