25 років світлої пам’яті

Кожна людина залишає слід на землі. І коли справи її були   благородні та гуманні, тоді і живе людина у світлих та теплих споминах. Саме так згадують балтяни Володимира Івановича Фролова, вчителя з великої літери, людину віддану спорту та дітям.

Його справа живе й досі. Наприклад, створений у 1978 році клуб любителів волейболу. Ветерани клубу з теплотою згадують     Володимира Фролова. Його пам’ятають колишні учні та колеги по роботі. Хіба ж можна забути людину, яка пропагувала фізичну культуру та здоровий спосіб життя серед підлітків, згуртувала навколо себе захоплених спортом людей.

«Я вважаю, що це видатна людина у світі волейболу і спорту нашої Балтщини, яка залишила вагомий слід в історії Балти, – говорить директор комунального некомерційного підприємства «Спортивний клуб «Балта» Сергій Кольцов. – Наразі у нас є професійна жіноча волейбольна команда і я вважаю, що ще 20-30 років тому у нас була дуже хороша чоловіча волейбольна команда, яка виступала навіть у першій лізі України і на 90 відсотків того, що вона була – це заслуга Володимира Івановича і я думаю, що таку людину треба згадувати і віддавати їй шану. Наше покоління має пам’ятати,  хто започаткував професійний рівень волейболу у нашому місті».

У пам’ять про Володимира Фролова Балтська міська рада заснувала волейбольний турнір, який проходить у нашому місті щороку. І лише карантинні заходи двічі ставали на заваді гарній справі. Але попри усе, цього року турнір відбувся. Хоч не такий масовий, як раніше, але це було справжнє спортивне свято. У турнірі взяли участь чотири команди: молода команда з Балти, клуб любителів волейболу та гості з Подільська (Одеська обл.) та Первомайська (Миколаївська обл.).

На турнірі були присутні рідні Володимира Івановича: донька Олена та онук Володя.

«Для нашої родини сьогодні дуже важливий день, – поділилася своїми враженнями Олена Фролова. – День пам’яті батька. Адже недарма говорять, що людину пам’ятають стільки, скільки живе пам’ять. Тому мені дуже приємно, що традиційний турнір, який проходить вже 25 років поспіль, відбувається у цих нових, гарних сучасних умовах. Я вдячна усім командам, які сьогодні приїхали і беруть участь у цьому турнірі. І мені дуже приємно, що є у команді ветеранів люди, які поруч з моїм батьком засновували клуб любителів волейболу, які разом з ним грали, переймали його досвід, прагнення і любов до спорту. Я дуже вдячна сьогодні по-перше – організаторам, по-друге – спонсорам турніру і по-третє, звичайно, учасникам. Вони завжди приїздять, знаходять час і це дуже важливо для нашої родини. Я вже більшу частину свого життя живу без батька, на жаль, але це була дуже любляча, щира, емоційна людина, закохана у свою справу і дуже віддана своїй родині. Ми завжди його пам’ятаємо і жодне родинне свято не обходиться, щоб ми не згадали його. І я точно знаю, що там, на небесах, він нас підтримує і ми завжди відчуваємо цю підтримку».

Відкрила турнір начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Наталiя Товстуха. Спортсменів привітали Олена Фролова, та капітан команди клубу любителів волейболу Валерій Богаченко.

Багато добрих слів було сказано про уславленого балтянина та його вклад у розвиток спорту у місті.

«Володимир Іванович був значною людиною в галузі волейболу, адже вихованці його клубу любителів волейболу, який був заснований ще у далекі сімдесяті роки, досі тренуються, зустрічаються, поважають його величність волейбол, і є фанатами цього виду спорту», – вважає начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Балтської міськради Наталія Товстуха.

А потім на волейбольному майданчику почалися захоплюючі баталії, які і визначили фаворитів турніру.

За результатами ігор перше місце посіла команда з міста Подільська, друге – вибороли волейболісти клубу любителів волейболу (Балта) і третьою стала команда з міста Первомайська (Миколаївська область).

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.