Снігові будні

очистка снегаБілий, пухнастий, сяючий сніжок, наче пухнастою ковдрою укутав Балтщину. Так чекали на нього цієї зими – і, будь ласка, січень і подарував нам це диво. Окрім романтики, сніг приніс «прозу життя» — додаткові турботи комунальним службам, підприємствам та організаціям, мешканцям міста і сіл.
очистка снеа1За інформацією міської ради, посипними матеріалами (пісок, сіль) комунальники забезпечені. Над розчищенням території від снігових завалів працюють 3 одиниці техніки КП «Балткомунсервіс». Прилеглі к навчальним закладам, магазинам, підприємствам території прибирають працівники відповідних організацій. Вулиці, провулки, двори — сумісними зусиллями комунальники та балтяни-ентузіасти.
очистка снега3
До речі, хочеться відзначити, що ініціативу снігоприбирання на окремих дільницях міста підтримали приватні підприємці В.І.Древицький та А.М.Каніковський, забезпечивши власною технікою інтенсивну роботу по очищенню цілих мікрорайонів Балти.
очистка снега 4Синоптики прогнозують різдвяні снігопади, тож міська рада і надалі мобілізує зусилля задля наведення порядку. І висловлює сподівання на розуміння керівників дошкільних, шкільних навчальних закладів, установ, підприємств і зокрема мешканців міста – прибраний вчасно сніг не принесе зимові неприємності, не стане причиною нещасних випадків чи паводків в подальшому.
До міської ради надходить інформація щодо розчищення снігових заметів на територіях сільських рад. Керівники відзначають активну діяльність підприємств, які за допомогою власної техніки прибирають сніг на дорогах, сільських вулицях, транспортних шляхах.
Керівництво Балтської міської територіальної об’єднаної громади висловлює вдячність приватним підприємцям та керівникам фермерських господарств за допомогу сільським громадам:
Бендзарівській – Матевосяну С.Т.,
Андріяшівській – Обертуну М.В.,
Оленівській – ТОВ «Агрофірма «Хлібна Нива» та Якімчук С.В.,
Козацькій – Древицькому В.І.,
Коритненській – Красатюку В.Ю.,
Кармалюківській – Якімчук С.В.,
Ліснічівській – ПСП «Перемога» (керівник — Радзилевич О.В.),
Обжилянській – ТОВ «Агронива» (директор Пилявський І.І.),
Пасатській – ПСП «Пасат» (директор Побережна П.В.).

Балтська міська територіальна об’єднана громада

Share.

Comments are closed.