Звернення Балтської районної державної адміністрації до виборців

Изображение 011

 

                                             Шановні мешканці Балтського району!

25 жовтня всі ми обиратимемо міського голову Балти, сільських та селищних голів, а також депутатів наших місцевих рад. Ці вибори – є ще одним етапом до розвитку нашої місцевої громади. Бо обрання достойних депутатів – це обрання наших представників у ради, для відстоювання наших інтересів в органах місцевого самоврядування.

25 жовтня – це день, коли ніхто нікому не може вказати за кого голосувати, а за кого ні. Свобода відданого голосу – є базовою свободою і основою молодої української демократії. Тому, звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, а особливо державної та комунальної форми власності, забезпечити свободу волевиявлення виборців та відсутність будь яких форм тиску та примусу у волевиявленні мешканців міста та району. Балтський район – вільний від адміністративного тиску. А хто думає інакше – відповість по закону.

Звертаємося до виборчих штабів політичних партій із вимогою беззастережного дотримання виборчого законодавства України та дотримання термінів ведення політичної агітації та інших заходів  виборчого процесу, відповідно до вимог Центральної виборчої комісії. Виборчі технології повинні бути чесними і відповідати моралі та етиці партій, які представляють ваші кандидати.

Звертаємося до кандидатів у депутати, сільський, селищних, міського голів із проханням зосередитися на донесенні до виборця своєї виборчої програми, а не кілограму “гречки”. Змагання ідей – а не змагання грошей! Ось де чесні змагання кандидатів. За для уникнення різного роду трактування прихованого підкупу виборців – рекомендуємо кандидатам, які мають намір займатися благодійністю в період виборів перенести дані наміри на післявиборчий період.

Виборцю, пам’ятай! Благодійна допомога – є безкорисливою. Ніхто і ніщо не може вас спонукати за надану допомогу підтримати благодійника. В іншому випадку вас купують. Закон це забороняє і держава за це карає.

З оновленими радами, до оновленого життя оновленої України!

Слава Україні!

 

                                    Балтська районна державна адміністрація

Share.

Comments are closed.