EnglishRussianUkrainian
   

В Балтській громаді запроваджено послуги патронату над дитиною – таке рішення прийняв виконавчий комітет Балтської міської ради

Як роз’яснив членам виконкому головний спеціаліст служби у справах дітей Балтської міської ради Євгеній Яроменко, «Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин».

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту її прав, і патронатна сім’я – тимчасова форма влаштування: термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не може перевищувати трьох місяців. Коли є обставини, що обґрунтовують необхідність і доцільність перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя триваліший термін, орган опіки та піклування може його продовжити, однак не більше ніж до шести місяців.

За інформацією служби у справах дітей, наразі 2 родині претендують на роль патронатної сім’ї. Вони проходять відповідну підготовку і отримують необхідні знання.

Діючи в інтересах дітей, які через складні життєві обставини тимчасово не можуть проживати разом із батьками або іншими її законними представниками, виконавчий комітет Балтської міської ради підтримав запровадження послуги патронату над дитиною на території Балтської міської ради.

Якщо вас зацікавила тема патронатної сім’ї і ви відчули бажання допомогти дітям у складних життєвих умовах, — звертайтеся до Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Балтської міської територіальної громади за тел. 2-22-00, (095) 661-71-58.

`

 

Share.

Comments are closed.