EnglishRussianUkrainian
   

Дорогі земляки, шановні жителі Балтщини!

Прийміть щирі привітання з Новим, 2022, роком!

Ми підводимо підсумки року, що минає, і щиро вдячні йому за все добре і незабутнє: за досвід і успіх, за посмішки наших рідних, за нові ідеї і проекти, за зустрічі з вірними друзями і сердечність кохання.

Вдячні за всі випробування, що зробили нас сильнішими і надихнули на нові звершення. Ми всі щиро віримо, що прийдешній рік буде кращим, більш продуктивним, цікавим, і подарує нас усім головне – мир, стабільність та здоров’я.

12-тимісячний марафон 2021-го року був наповнений численими справами в громаді, закінченням і початком великих масштабних проектів – і це означає, що життя триває, що нам є, про що мріяти і чого прагнути.

На годиннику – новий рік, новий етап, нові сподівання. І завмирають серця в очікуванні чудес, а веселе свято виблискує новорічними вогниками, салютами та бризками шампанського.

Тож нехай атмосфера свята, надії, радості буде з нами весь рік, нехай щастя переповнює думки і почуття, а здоров’я дасть можливість здійснити всі мрії!

Нехай у Новому році життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, на обличчях сяють посмішки, а очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра, а серце співає, творить і любить!

Новий 2022 рік вступає в свої права. І нехай він приємно здивує нас  здійсненням світлих надій, сяйвом щирих посмішок та щедрістю оригінальних подарунків. А ще – замете хуртовиною грошових купюр, закрутить у вирі романтичних почуттів, заморозить проблеми і зігріє пристрасними поцілунками.

Нехай прийдешній рік буде щасливим!

З Новим, щасливим, мирним, щедрим роком, дорогі земляки!

З вірою в серці і добром у справах,

Балтський міський голова Сергій Мазур

Share.

Comments are closed.