Поліцейські Одещини продовжують притягувати до відповідальності горе-батьків

Профілактичний рейд по сім’ях, які опинились у тяжких життєвих обставинах, провели ювенали Балтського відділу поліції разом з представниками районної влади.

Відвідані були шість родин, що перебувають на обліках, та мешкають на території одного з сіл району.

У трьох із них були виявлені недоліки побутового характеру. З батьками правоохоронці провели профілактичну розмову та нагадали про необхідність дотримання порядку та санітарно-гігієнічних норм в оселі.

На жаль, щодо інших батьків довелося вживати більш суворих заходів.

Так, до відповідальності були притягнуті дві жінки 23-х та 21-го років. Перебуваючи напідпитку, місцеві мешканки пішли гуляти вулицями села, а своїх малолітніх дітей залишили вдома без нагляду. На горе-матерів поліцейські скали адмінпротоколи за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Аналогічний протокол за неналежне виконання батьківських обов’язків був складений відносно 39-річної матері шести дітей. В будинку, де проживає родина, поліцейські виявили повний безлад, відсутність навіть найнеобхідніших меблів, одягу та продуктів харчування.

«Жінка вже потрапляла до поля зору поліцейських, з нею проводили бесіди, але висновків вона не зробила, — зазначає заступник начальника сектору превенції Балтського відділу поліції Людмила Буберенко. — Якщо недоліки і надалі не будуть усунені, правоохоронці спільно з працівниками соцслужб будуть вирішувати питання про вилучення дітей до центрів соціально-психологічної реабілітації».

Балтський відділ поліції в Одеській області

 

Share.

Comments are closed.