EnglishRussianUkrainian
   

Поліцейські охорони Одещини спіймали крадія на гарячому

Поліцейські охорони Одещини спіймали крадія на гарячому

На головний пульт централізованого спостереження надійшло повідомлення про спрацювання сигналізації. У продуктовий магазин проник невідомий молодик, який вирішив поласувати продуктами посеред ночі «за рахунок закладу». Після надходження сигналу тривоги, поліцейські охорони негайно прибули на об’єкт. Крадій вирішив пограти в хованки та сховався за стелажами всередині магазину, залишивши все непосильно крадене добро на вулиці. Цікаво, що з цього вийшло? Розповідаємо…

Тренд на ігри дитинства у виконанні дорослих за гроші, не перестає дивувати. Особливо, коли винагородою є недитячі строки. У магазин «Продуктовий №9», що розташований за адресою: Одеська область, Подільський район, місто Балта проник злодій.

«Як тільки ми отримали на планшет повідомлення від оператора пульту про спрацювання сигналізації в магазині, то одразу прибули за вказаною адресою. Наряд групи реагування заблокував й обстежив територію та виявив біля магазину сумку з товарами магазину, із, безпосередньо, слідами проникнення до магазину через тильні пошкоджені двері. Під час обстеження виявили за стелажами невідомого громадянина, який там ховався» 一 розповідає водій групи реагування Подільського районного відділу Управління поліції охорони Олександр Каплун.

Даного громадянина було затримано та доставлено до місцевого відділення поліції.

Надійна сигналізація, чітке сповіщення від головного пульту централізованого спостереження, блискавичне реагування поліцейських охорони та відточений роками досвід — саме це запорука успішного й надійного захисту вашого бізнесу.

Управління поліції охорони в Одеській області.

Share.

Comments are closed.