EnglishRussianUkrainian
   

С. Мазур запропонував громадським організаціям впроваджувати грантові проекти

1 171

В конференц-залі адмінбудинку міськрада на чолі з Сергієм Мазуром вже проводила цього року корисні для обох сторін зустрічі з медпрацівниками, педагогами, працівниками культури, головами мікрорайонів. Цього разу були запрошені до співпраці керівники громадських організацій міста.
Кожен з них отримав анкету з шістьма запитаннями. Вони й розкривають мету зустрічі.
1 164
Міськрада звернулася з проханням зазначити основні заходи, заплановані організацією на поточний рік, та реалізація яких потребує допомоги; чи є в організації партнери в сусідніх областях України або за її межами; які напрямки партнерських стосунків є актуальними для громадської організації; міськрада планує започаткувати конкурс локальних проектів. Чи цікаво це вам; які проблемні питання громадська організація планує вирішувати найближчим часом; чи готові члени громадської організації стати учасниками грантової діяльності, а сама організація — виступити в якості надавача проектної пропозиції?
1 169
Розпочинаючи розмову, міський голова Сергій Мазур, який щойно повернувся з сільських громад і ще знаходився під враженням їхніх успіхів і проблем,
привітав присутніх з набуттям Балтою статусу міста обласного підпорядкування. Як виявилось, прагнення мера не були голослівною передвиборчою обіцянкою. Сергій Мазур навів приклади ефективної співпраці з багатьма громадськими організаціями. Серед них — єврейська община, Балтський районий центр польської культури ім.князей Любомирських, громадські організації: мотолюбителів, охорони здоров’я, інвалідів. Започатковано процес допомоги учасникам АТО, чорнобильцям. Створено сервісний центр.
— Цей взаємозв’язок треба розширити. З цією метою ми й роздали анкети, аби до 25 лютого отримати відповіді, створити програму для реалізації пропозицій, їх фінансового забезпечення, щоб процес пішов. Адже завдання децентралізації  — перевести це слово в усі сфери життя громади, — наголосив Сергій Мазур.
Заступник міського голови Валерій Желіховський, начальники відділів Анна Рибіцька та Наталя Товстуха, начальник міського відділу освіти Петро Кулик запросили очільників громадських організацій до партнерства, висловили свої думки стосовно розроблених міськрадою проектів, свої ідеї та ініціативи.

1 174

  Вже на цій зустрічі прозвучало багато цікавих пропозицій з боку керівників громадських організацій Петра Ткача, Петра Сапожника, Марії Меланич, Василя Завірюхи, Надії Лєнц та інших, які Сергій Мазур прокоментував, взяв до уваги, зазначив, що незабаром «конкретно обговоримо своє бачення реалізації спільно розроблених програм, щоб люди йшли вперед і дивилися вперед, а не назад».

Тетяна АЛЕКСЄЄВА, «Ваш інтерес»

фото Олександра Грамотіна

Share.

Comments are closed.