Українська пісня хвилює і зачаровує
Лине лірична українська пісня «Зацвіла в долині червона калина». Багатоголосся ансамблю «The best» (керівник Володимир Камінський), зливається в чарівний струмочок, який сягає глибин людської душі.
Затамувавши подих гості музичної вітальні, яка у восьме гостинно відкрила двері поціновувачам музичного мистецтва, слухають та насолоджуються співом.
У музичній вітальні Балтської школи мистецтв, через страшну війну, життя на деякий час завмерло. І лише зараз, коли ми усі повірили у перемогу, тут у повний голос лунають українські пісні,такі рідні, знані з дитинства, що передавалися з роду в рід.
Тетяна та Павло Запорожець – господарі музичної вітальні, крок за кроком відкривали гостям різнобарвний світ українського музичного мистецтва. А він багатий на талановитих композиторів, поетів та виконавців.
В пам’яті присутніх спливали відомі імена. Їх твори, знайомі до болю, трепетом відгукувалися у серці. О, велика сила української пісні! Ти нікого не залишаєш байдужим!
Викладачі та вихованці Балтської школи мистецтв, всю свою майстерність, талант, найкращі почуття та любов передавали гостям через твори, які виконували. І це відчув кожен. Зал підспівував, вигукував «браво!», бурхливо аплодував, вокальному ансамблю «The best», Володимиру Камінському, Ганні Крейдерман, дуету баяністів у складі Тетяни та Павла Запорожець, квартету у складі Володимира Чорного, Степана Нагорняка, Володимира Гарачука та Ліни Гнатюк, інструментальному ансамблю у складі Олександри Закржевської та Олени Заянчуковської, Ользі Ковальчук, з якою зал натхненно співав «Черемшину», а також Аллі Кушнір, Віталію Михайленку, Наталії Тітарчук, ансамблю «An Joy» до складу якого увійшли Олена Муляр, Алла Кушнір, Степан Нагорняк, Анастасія Цинор та Ростислав Димовський. Викладачі школи, на радість глядачам, виходили на сцену по кілька разів, даруючи хвилини насолоди. Старалися не відставати від них і вихованці. Яскраво виступили Микола Грабован та випускниця школи Валерія Клишавчук.
Розповіді ведучих про композиторів та виконавців супроводжувалися відеорядом. Присутні почули знайомі голоси та відомі пісні, які стали цілою епохою українського мистецтва.
Богдана Фільц, Володимир Івасюк, Володимир Верменич, Ігор Шамо, Платон Майборода, тріо Мареничів, Анатолій Кос-Анатольський, Василь Михайлюк, Олександр Білаш, Платон Майборода, Іван Карабиць, Тарас Петриненко, Микола Мозговий вписали яскраві сторінки у пісенне мистецтво України і час над їх творчістю не владний.
Фінал зустрічі у музичній вітальні був тріумфальним! Гості стоячи гаряче аплодували виконавцям. Вони насправді талановиті, творчі та безмежно закохані у музику.
Ліана Швецова