EnglishRussianUkrainian
   

                                       БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ПІДТРИМАЙ НАШИХ»!

видео 045Україна – це наша країна, наша земля, наша Батьківщина. Вона в нашому серці, вона в наших думках. Кожен день ми прокидаємося і засипаємо з тривогою в серці і з мрією почути, дізнатися, що скінчилося це страшне жахіття, ця страшна війна. З надією, що матері та жінки дочекалися своїх чоловіків з фронту, що більше не буде смертей. Що додому повернуться герої, які щодня ризикують собою заради нашої безпеки, нашого життя, благополуччя і миру.
           Тому за ініціативи Балтської міської ради та волонтерів міста продовжується акція «Підтримай наших»!
           Балтська міська рада звертається до трудових колективів, приватних підприємців, фермерів, мешканців громади з проханням про надання гуманітарної допомоги теплими речами — светрами, теплою білизною, шкарпетками. Також вкрай необхідні протизастудні медикаменти та вітаміни. Окрім таблетованих препаратів хлопці також радо приймуть лимони, горіхи, мед, продукти харчування довготривалого зберігання (крупи, макаронні вироби, цукор, рибні та м’ясні консерви, овочі, яблука), предмети особистої гігієни.
             Для координації збору гуманітарної допомоги визначено керівника апарату Балтської міської ради Храпенко В.А.(кабінет № 8).
             Контактний телефон: 2-30-96, 0978237580.
Share.

Comments are closed.