Balta Life Ukraine
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Facebook X (Twitter) YouTube
    Balta Life Ukraine
    • НОВИНИ
      • Фоторепортаж
      • БАЛТА
      • РАЙОН
      • ОБЛАСТЬ
      • Медицина
    • ВІДЕОСЮЖЕТИ
    • БЛОГИ
      • Ben Krasnyuk
      • Олександр Грамотін
      • Ганна Тулєнцова
      • Ліана Швецова
    • БО «ЖИТТЯ»
      • Протягни руку допомоги
    • ОСВІТА
      • Центр дитячої творчості (Балтська громада)
      • Гурток «Картинг»
    • ПРО НАС
    • НАШІ КОНТАКТИ
    Balta Life Ukraine
    You are at:Home»НАШ КРАЙ»РАЙОН»І зацвіте «Сад Перемоги»

    І зацвіте «Сад Перемоги»

    0
    By Alexandr Gramotin on 28.04.2022 РАЙОН

    І зацвіте «Сад Перемоги»

    40 саджанців яблуні подарував балтянин Олександр Шелудченко жителям сіл Сінне та Мирони, що входять до складу першого старостинського округу. Його староста Лідія Михайлюк та жителі сіл взялися до закладки в обох населених пунктах «Садів перемоги».

    Така життєствердна акція шириться Україною навіть попри те, що війна з московітами ще не скінчилася.
    Разом з усіма працював і Олександр Шелудченко.


    «Цей сад буде гарним нагадуванням нашій молоді про подвиги солдатів на полі бою, – вважає Олександр. – Раніше висаджували клени та берези, а ми вирішили змінити цю традицію і посадити плодові дерева з пізнім періодом цвітіння, а це друга декада травня, щоб раділа молодь. Пройде кілька років і дерева почнуть плодити. І люди знатимуть, що цей сад закладений на честь перемоги України над російськими окупантами. Хочу звернутися до наших хлопців, які воюють на фронті: тримайтеся, цей сад закладений для вас. Бог з нами. У Біблії говориться: коли примножуються праведники – народ радіє. Не може програти та країна, у якій примножуються праведники».

    Теплий сонячний день, гарний гурт, що завзято працює – усе додає гарного настрою.


    «Тут зібралися сусіди, школярі, працівники школи усі, хто почув про закладання саду, – каже очільниця старостинського округу Лідія Михайлюк. – Напередодні ми висадили двадцять дерев у Миронах, поруч з дитячим садком. Маємо на меті продовжувати цю роботу. Хочу подякувати Олександру Шелудченку за ініціативу. Він має у с. Сінне хату та садок. Там гарна українська садиба. Персики, абрикоси, навіть сакура цвіте. Його друзі безплатно передали нам 40 саджанців. Дякуємо їм за цю ініціативу».


    У гурті сільчан працював і Балтський міський голова Сергій Мазур. Він власноруч викопав яму та посадив маленьку яблуньку. Сподіваємося, що приїжджаючи у це село очільник громади буде спостерігати як вона росте.


    «Ми долучилися до загальнонаціональної акції «Сади перемоги», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським, – сказав Сергій Мазур. – У селі Сінному є ще кілька ділянок, які жителі зможуть засадити плодовими деревами. Для майбутнього, для наших дітей. Дякую усім, хто сьогодні долучився до маленької, але важливої справи, а також закликаю жителів громади знаходити місця для озеленення, для висадки нових парків та скверів. Ми найближчим часом анонсуємо ряд заходів, пов’язаних з озелененням міста і сіл нашої громади. Також дякую керівникам сільських територій, старостам, представникам бізнесу, а також жителям громади, усім, хто долучається до наведення ладу на наших вулицях та у дворах, бо нам потрібно жити, мати впевнену надію в нашу перемогу, підтримувати збройні сили України і докладати максимум зусиль для нашої швидкої перемоги».

    Нинішня весна не спокійна, але до безтями гарна! Все цвіте та буяє. Незабаром зазеленіє і цей, ще зовсім молоденький, «Сад перемоги» та багато інших, створених руками людей, як пам’ять про велику Перемогу незламного українського народу над російським фашизмом.

    Ліана Швецова

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Related Posts

    Фрагменти випускного вечора 9-х класів в Балтському ліцеї №2

    Учасники свята української книги відвідали синагогу та єврейський музей у Балті

    Через російську атаку в Одеському зоопарку загинув баранчик

    Comments are closed.

    Help Med Personal


    video blog

    Україна

    30.05.2025

    В Україні підтримали законопроект, який посилить права водіїв з інвалідністю

    16.05.2025

    Холод, дощ і різка зміна погоди: як провести вихідні 17–18 травня з комфортом

    13.05.2025

    В Україні розширили можливості для людей з інвалідністю, які мають порушення зору

    13.05.2025

    «Ми просто хотіли, щоб діти мали дім»: історія родини, яка відкрила серце 14 дітям

    photonews
    Погода в Балті
    Погода в Балте
    Gismeteo Gismeteo
    Погода на 2 недели
    Zhittya.org Zhittya.org

    Релігія

    29.05.2025

    Що це за свято — Вознесіння Господнє

    22.08.2024

    Міжнародний день пам’яті жертв актів насильства на підставі релігії або переконань

    24.11.2023

    В Одесі були виголошені особливі молитви про настання миру в Україні

    28.09.2018

    Дім, де живе любов

    ПРО НАС

    «BaltaLife» - це самостійний інформаційно-новинний міський сайт.
    Тут ви знайдете статті, підготовлені журналістами редакції, оперативні новини, опитування, цікаві коментарі.

    Подписаться на рассылку:

    ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
    13.06.2025

    Фрагменти випускного вечора 9-х класів в Балтському ліцеї №2

    Copyright © 2023 BaltaLife.org, Designed Web-STT.com
    • About
    • Privacy
    • Фейк про примусову мобілізацію у Польщі: українцям надіслали фальшиві листи
    • Виявили 13 хворих: у Центрі громадського здоров’я ситуацію із метапневмовірусом назвали контрольованою
    • День “Слава Богу сьогодні понеділок”
    • День обіймів
    • День технологій
    • Виїзд чоловіків за кордон: що зміниться у 2025 році
    • Чи готові українці до територіальних поступок в обмін на мир: опитування
    • Міжнародний день здоров’я душі та тіла
    • «Міс Незламність» із Чорноморська: юна гімнастка, яка втратила ногу через обстріл Росії, виступила на міжнародному турнірі
    • 2 січня відзначається Котячий Новий рік (Happy Mew Year for Cats Day).
    • День мотивації і натхнення
    • В Україні запровадили нове державне свято
    • За тиждень на Одещині народилися 185 дітей
    • В Ананьївській громаді сталася смертельна ДТП
    • День глобального планування
    Copyright © 2025 BaltaLife.org. managed by WEB-STT.
    • About
    • Privacy
    • Фейк про примусову мобілізацію у Польщі: українцям надіслали фальшиві листи
    • Виявили 13 хворих: у Центрі громадського здоров’я ситуацію із метапневмовірусом назвали контрольованою
    • День “Слава Богу сьогодні понеділок”
    • День обіймів
    • День технологій
    • Виїзд чоловіків за кордон: що зміниться у 2025 році
    • Чи готові українці до територіальних поступок в обмін на мир: опитування
    • Міжнародний день здоров’я душі та тіла
    • «Міс Незламність» із Чорноморська: юна гімнастка, яка втратила ногу через обстріл Росії, виступила на міжнародному турнірі
    • 2 січня відзначається Котячий Новий рік (Happy Mew Year for Cats Day).
    • День мотивації і натхнення
    • В Україні запровадили нове державне свято
    • За тиждень на Одещині народилися 185 дітей
    • В Ананьївській громаді сталася смертельна ДТП
    • День глобального планування

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.