EnglishRussianUkrainian
   

                                          І знову – про сніг

снег в балте 2Розчищення територій від снігових заметів продовжується. Станом на 8 січня інформація наступна: в Балті розчищено 90% вулиць. Техніка працює безперервно, починаючи з 2 годин ночі у 2 зміни. Задіяно 4 одиниці техніки КП «Балтакомунсервіс». Значну допомогу надають 8 одиниць автотракторної техніки В.І.Древицького, А.Каніковського, О.А.Якімчука, Ю.І.Герасименко, С.І.Самойлюка («Балтське ХПП»), О.І.Балинського, О.С.Власюка. На північному під’їзді до міста та в районі Балтської ЦРЛ працює техніка ДНЗ «Балтське ПТАУ» (директор А.С.Рибіцький).
снег в балте 3Відповідально ставляться до очищення прилеглої території керівники та колективи навчальних, дошкільних закладів, організацій, установ, підприємці.
На території населених пунктів об’єднаної громади роботи по очищенню снігових завалів проводяться зусиллями працівників та технікою сільгосппідприємств. Протягом 2 діб (8 – 9 січня) планується остаточне виконання усіх робіт.
Є окремі нарікання на бездіяльність окремих підприємців та повільну роботу «Райавтодора», із запізненням на 12 – 16 годин від загального графіка роботи.
  снег в балте
Балтська міська територіальна об’єднана громада
Share.

Comments are closed.