Звернення голови Балтської об’єднаної територіальної громади Мазура С.С.

                                        Дорогі земляки!
Щиро дякую кожному, хто не залишився осторонь виборчого процесу, хто прийшов у неділю, 25 жовтня 2015 року, на виборчі дільниці і показав свою громадянську позицію. Передбачувана і впевнена перемога засвідчила про велику довіру до мене більшої частини мешканців територіальної громади, і я зроблю все можливе, щоб виправдати цю довіру.  Кожен голос, відданий на мою підтримку – голос на користь незворотніх змін у розвитку  Балти та Балтської міської об’єднаної територіальної громади.
Також хотілося б подякувати тим, хто взяв участь у виборах, але проголосував за інших кандидатів. Запевняю, що я відкритий для вас, готовий працювати і буду намагатися врахувати інтереси кожного. Водночас хотів би подякувати й опонентам – за чесну боротьбу.
Запрошую до співпраці людей небайдужих, ініціативних, котрі вболівають за наше рідне місто.
Відкриваючи нову сторінку в історії Балтської міської об’єднаної територіальної громади, зобов’язуюсь  докласти всіх зусиль, знань і досвіду для того, щоб наше рідне місто і об’єднана територіальна громада  продовжували динамічно розвиватися, а якість життя   людей покращувалася. Попереду багато роботи. Роботи в команді, роботи на результат, роботи для вас.
Все тільки починається…
З повагою, міський голова Сергій Мазур
Share.

Comments are closed.